Nemzetközi autóipari gyártással foglalkozó partnerünk részére keresünk munkatársat

ANYAGVIZSGÁLÓ MÉRNÖK

(HF 10-7277)

pozícióba.

Feladatok

  • Fémek, folyadékok és alkatrészek tisztaságvizsgálata,
  • Vevői auditokra való felkészülés és részvétel
  • kapcsolattartás külső anyagvizsgáló laborokkal, társosztályokkal,
  • Változáskezelés,
  • Vevői reklamációkban való részvétel,
  • Új munkatársak betanítása.

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség,
  • Fémek, folyadékok illetve alkatrészek tisztaságvizsgálatában való tapasztalat előnyt jelent,
  • Aktív ANGOL vagy NÉMET nyelvtudás,
  • Utazási hajlandóság.

Amit kínálunk

  • Nemzetközi háttér,
  • Biztos környezet,
  • Versenyképes juttatási csomag.

Egyéb

  • Munkavégzés helye: Heves megye,
  • Munkakezdés: Akár azonnal.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, magyar és angol vagy német nyelvű önéletrajzát kérjük, küldje a „HF” 10-7277-es referenciaszám és a pozíció feltüntetésével az alábbi e-mail címre.

HUMANFIELD Tanácsadó Iroda

Link megjelenítése