www.cvonline.hu

ANYAGVIZSGÁLÓ (MECHANIKAI LABOR)

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2017.11.11.
Hirdetés azonosító: 1037258

Megbízónk magas hozzáadott értékű alumínium profilok előállításában világelső nagyvállalat, mely Fejér megyében működő üzemének csapatába felvételre keres tapasztalt szakembert az alábbi pozícióba:

Feladatok

  • Minta előkészítése, megmunkálás, CNC (maró és eszterga) gépeken, maratás, szemcsevizsgálatok
  • Mechanikai anyagvizsgálatok végrehajtása, dokumentálása, rögzítése számítógépes rendszerben

Elvárások

  • Tapasztalat, forgácsoló gépeken történő megmunkálásban vagy fémek mechanikai vizsgálatának területén
  • Számítógép felhasználói szintű ismerete (word, excel)
  • Folyamatos műszakrend vállalása
  • Egészségügyi alkalmasság

Előnyt jelent

  • Középfokú szakirányú végzettség (gépipari vagy vegyipari),
  • Fémmegmunkálási tapasztalat, CNC kezelési ismeret,
  • Veszélyes anyag kezelői végzettség,
  • Metrológiai jártasság

Amit megbízónk nyújt

  • Korszerű technológiai környezet, stabil munkahely
  • Változatos munkafeladatok
  • Versenyképes jövedelem, cafeteria, karácsonyi juttatás, 13. havi fizetés, önkéntes nyugdíjpénztár, egészségbiztosítás, teljesítményalapú prémium

A munkavégzés helye

Fejér megye

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: ANYAGVIZSGÁLÓ (MECHANIKAI LABOR), Fejér megye

Kategória

Mérnök / Műszaki

Régió

Magyarország