www.cvonline.hu

Anyagvizsgáló laboráns

  • A hirdetés 727 napja lejárt

A Sapa a magas hozzáadott értékű alumínium profilok előállításában világelső, 41 országban a legmodernebb technológiákat alkalmazva, közel 23 000 munkavállalót foglalkoztató skandináv tulajdonú cég.

Székesfehérváron működő üzemünk több, mint 1100 fős létszámmal alumínium profilok sajtolásával, ezek további megmunkálásával és felületkezelésével foglalkozik, valamint ezen telephelyen működteti a csoport Globális Pénzügyi és Informatikai Szolgáltató Központját.

Az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:

Munkavégzés helye: Székesfehérvár, Sapa Profiles Kft.

Feladatok:

  • Minta előkészítés, megmunkálás, CNC (maró és eszterga) gépeken,
  • Mechanikai anyagvizsgálatok végrehajtása,
  • Vizsgálatok dokumentálása, rögzítése számítógépes rendszerben,
  • Alumínium NaOH-s maratása, szemcsevizsgálatok.

Elvárások:

  • Számítógép felhasználói szintű ismerete (word, excel),
  • Egészségügyi alkalmasság,
  • Folyamatos műszakrend vállalása,
  • Tapasztalat, forgácsoló gépeken történő megmunkálásban vagy fémek mechanikai vizsgálatának területén.

Előny:

  • Középfokú szakirányú végzettség (gépipari vagy vegyipari),
  • Fém megmunkálási tapasztalat, CNC kezelési ismeret,
  • Veszélyes anyag kezelői végzettség,
  • Metrológiai jártasság.

Amit ajánlunk:

  • Versenyképes fizetés, cafeteria, karácsonyi juttatás, 13. havi fizetés, önkéntes nyugdíjpénztár, egészségbiztosítási csomag teljesítmény alapú prémium
  • Karrier- és kibontakozási lehetőség egy biztos alapokkal rendelkező vállalatnál.
  • Lehetőség a csatlakozásra egy emberközpontú, dinamikusan fejlődő multinacionális vállalathoz.

A jelentkezés módja:

Magyar és idegen nyelvű önéletrajzát kérjük, töltse fel karrieroldalunkra.

Kattintson a Regisztráció menüpontra, majd a kért adatok feltöltése végén jelölje be a megpályázni kívánt pozíciót.

Cégünkről bővebben a Link megjelenítése oldalon tájékozódhat.

Helyek Fejér
Kategória Gyártás / Termelés
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő