www.cvonline.hu
Anyagvizsgáló laboráns (Referenciaszám: PJ4459)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2016.10.29.
Jelentkezési határidő: 2016.11.01.
Hirdetés azonosító: 1038157
lejárt

Világhírű székesfehérvári multinacionális partnerünkhöz keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Anyagvizsgáló laboráns

Feladatok:
- Minta előkészítés, megmunkálás, CNC (maró és eszterga) gépeken
- Mechanikai anyagvizsgálatok végrehajtása
- Vizsgálatok dokumentálása, rögzítése számítógépes rendszerben
- Alumínium NaOH-s maratása, szemcsevizsgálatok

Elvárások:
- Számítógép felhasználói szintű ismerete (word, excel)
- Egészségügyi alkalmasság
- Folyamatos műszakrend vállalása
- Tapasztalat, forgácsoló gépeken történő megmunkálásban vagy fémek mechanikai vizsgálatának területén

Előny:
- Középfokú szakirányú végzettség (gépipari vagy vegyipari)
- Fém megmunkálási tapasztalat, CNC kezelési ismeret
- Veszélyes anyag kezelői végzettség
- Metrológiai jártasság

Munkavégzés helye: Székesfehérvár

Amit partnerünk kínál
- Versenyképes fizetés, és juttatási csomag

- Karrier lehetőség egy biztos alapokkal rendelkező vállalatnál
- Lehetőség a csatlakozásra egy emberközpontú, dinamikusan fejlődő multinacionális vállalathoz

Telefonon a 06/20492-7894-es számon.
E-mailen kérjük, magyar nyelvű, részletes szakmai önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Tokai Edit kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen az E-mail cím megjelenítése címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.