www.cvonline.hu

ANYAGSZÜKSÉGLET TERVEZŐ (Autóipar)

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2017.06.25.
Hirdetés azonosító: 685852

Link megjelenítéseimages/editor/20080407133906.jpg" border="0" alt="" />

Veszprém megyei multinacionális vállalat megbízásából keresünk szakembert az alábbi pozícióba:

FELADATOK

  • Alapanyagok megrendelése, időbeni rendelkezésre állás biztosítása
  • Készletellenőrzés és menedzsment, készletek optimalizálása
  • Vevői előrejelzések elemzése
  • A BOM-lista és a termékek paramétereinek ellenőrzése a vállalat ERP rendszerének logisztikai moduljában termékváltoztatások, új termék bevezetés és kifutó termékek esetében
  • Az összes bejövő és kimenő szállítmány dokumentálása, akciótervek kidolgozása a kitűzött céloknak megfelelően
  • A szállítási költségek követése
  • Modellváltások esetén kapacitástervezés, részvétel a supply chain folyamatok kidolgozásában, az előkészületi folyamatok egyeztetése a vevőkkel

ELVÁRÁSOK

  • Egyetemi vagy főiskolai végzettség (logisztikai vagy gazdasági szakirányú előny)
  • Releváns területen, multinacionális gyártóvállalati környezetben szerzett szakmai tapasztalat
  • Legalább kommunikációs szintű angol nyelvtudás

ELŐNYT JELENT

  • Autóipari tapasztalat
  • Német nyelvtudás

AMIT MEGBÍZÓNK NYÚJT

  • Nemzetközi cég, nagyvállalati környezet
  • Változatos munka, versenyképes jövedelem
  • Folyamatos szakmai fejlődés (szakirányú képzések)

A MUNKAVÉGZÉS HELYE

Veszprém megye

A JELENTKEZÉS MÓDJA

Várjuk fényképes, magyar és angol nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a E-mail cím megjelenítése e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: ANYAGSZÜKSÉGLET TERVEZŐ (Autóipar), Veszprém megye

ELÉRHETŐSÉGI ADATOK

Kapcsolattartó: Ruff Viktória
E-mail: E-mail cím megjelenítése
Mobil: +36-30-855-3566
Telefon: +36-22-500-240; +36-30-864-6000
Fax: +36-22-500-241
Web: Link megjelenítése