www.cvonline.hu

Anyagrakodó - Győr (Referenciaszám: OE-1353)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.08.25.
Jelentkezési határidő: 2015.11.12.
Hirdetés azonosító: 986121

Elvárások:

  • Erős fizikum
  • Műszakos munkarend vállalása

Előny:

  •  Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Feladatok:

  • Üveglapok, üvegtermékek pakolása
  • Üvegmegmunkáló gépek kezelése

A munkáltató ajánlata:

  • Teljes munkaidős munkaviszony
  • Azonnali munkába állási lehetőség
  • Versenyképes bérezés

Munkavégzés helye: Győr, Ipari Park

Megbízónk profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. üvegfeldolgozással foglalkozó partnercége számára keres anyagrakodó munkatársat.

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar nyelvű önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre!

A levél tárgyában feltétlenül tüntesse fel a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó OE-1353-as referenciaszámot.

A részletekről érdeklődni lehet 36 20 331 18 01-es telefonszámon, valamint személyesen Győrben a Corvin utca 12-es szám alatt.

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)
(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)
(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Régió Győr
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő