www.cvonline.hu

Anyagmozgató/Targoncavezető

Régió:

Budapest

Human Centrum Kft.
Hozzáadva: 2017.02.28.
Hirdetés azonosító: 958722
lejárt

A Humán Centrum Kft. büszke arra, hogy működése alatt több ezer embernek biztosított országszerte törvényes, bejelentett munkahelyet, fejlődési lehetőséget számos iparágban. Célunk a munkatársak hatékonyságának növelése, fejlesztése és óvása, mely kiemelkedően fontos a vállalatok sikere szempontjából. Ezúttal Budapestre, vezető gyógyszergyártó partnercégünk megbízásából keresünk Targoncavezető munkakörbe munkatársakat az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

  • Zárt térben, elektromos targoncával és békával történő anyagmozgatás.
  • Anyagnyilvántartás számítógépen.
  • Anyagmozgatási és komissiózási tevékenység ellátása.
  • A gyártáshoz szükséges anyagok mozgatása, kész termékek átrakása, fóliázása pántolása, szállítása.
  • Számítógép vezérlésű gépek kezelése, az elvégzett tevékenységek dokumentálása.

Elvárások:

  • Érettségi
  • OKJ-s Targoncavezetői engedély (elektromos targoncára)
  • Alapfokú számítógépes ismeret
  • 3 műszakos munkarend vállalása

Amit kínálunk

  • Versenyképes bérezés

Amennyiben felkeltette figyelmét az álláslehetőség, kérjük jelentkezzen önéletrajzzal, fizetési igény megjelölésével a Link megjelenítése oldalon regisztráció útján.

Ha az állásajánlat felkeltheti ismerősei érdeklődését, kérjük, a lenti "Megosztás" gomb segítségével ossza meg velük a facebookon is!