www.cvonline.hu

Anyagmozgató/Targoncavezető

Régió:

Budapest

Human Centrum Kft.
Hozzáadva: 2016.12.18.
Hirdetés azonosító: 949146
lejárt

A Humán Centrum Kft. büszke arra, hogy működése alatt több ezer embernek biztosított országszerte törvényes, bejelentett munkahelyet, fejlődési lehetőséget számos iparágban. Célunk a munkatársak hatékonyságának növelése, fejlesztése és óvása, mely kiemelkedően fontos a vállalatok sikere szempontjából.

Ezúttal Budapestre, vezető gyógyszergyártó partnercégünk megbízásából keresünk anyagmozgató/targoncavezető munkakörbe munkatársakat az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

  • anyagok, berendezések, rakományok szállítása, mozgatása, rakodása anyagmozgató gépek segítségével.
  • anyagok helykód szerinti ki- és betárolása
  • anyagáttárolás, szükség esetén kódolvasó használata
  • gépek tisztítása, tárolása és műszaki ellenőrzése
  • leltározásban való részvétel
  • tevékenységének előírások szerinti dokumentálása

Elvárások:

  • szakmunkás képesítés vagy érettségi
  • targoncavezetői jogosítvány
  • emelőgép-kezelői (országos szakmásított) jogosítvány
  • minimum 1 év targoncavezetői- és emelőgép-kezelői gyakorlat
  • alapvető raktározási és műszaki ismeretek
  • vonalkód-technikai eszközök ismerete
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeret (MS Office)

Előnyt jelent:

  • vegyipar területén szerzett tapasztalat
  • multinacionális környezetben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Versenyképes bérezés
  • Juttatások

Amennyiben felkeltette figyelmét az álláslehetőség, kérjük jelentkezzen önéletrajzzal, fizetési igény megjelölésével a www.humancentrum.hu oldalonLink megjelenítéseregisztráció útján.

Ha az állásajánlat felkeltheti ismerősei érdeklődését, kérjük, a lenti "Megosztás" gomb segítségével ossza meg velük a facebookon is!