www.cvonline.hu

Anyagmozgató/Targoncavezető

Régió:

Budapest

Human Centrum Kft.
Hozzáadva: 2017.04.27.
Hirdetés azonosító: 920572
lejárt

A Humán Centrum Kft. büszke arra, hogy működése alatt több ezer embernek biztosított országszerte törvényes, bejelentett munkahelyet, fejlődési lehetőséget számos iparágban. Célunk a munkatársak hatékonyságának növelése, fejlesztése és óvása, mely kiemelkedően fontos a vállalatok sikere szempontjából.

Ezúttal Budapestre, vezető gyógyszergyártó partnercégünk megbízásából keresünk anyagmozgató/targoncavezető munkakörbe munkatársakat az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

  • Termelési, nem termelési anyagok, eszközök szállítása és rakodása anyagmozgató gépek segítségével utasítások szerint
  • Anyagmozgató gépek napi ellenőrzése, meghibásodás, rendellenesség jelentése felettesének
  • Anyagmozgatás során alkalmazott berendezések megfelelő tisztítása, a tisztítás dokumentálása, berendezések tárolása, üzemanyaggal való ellátása, akkumulátor feltöltése
  • Rakodási terület tisztán tartása, hulladékok előírás szerinti kezelése
  • Érvényes közlekedés-biztonsági munkavédelmi-, biztonságtechnikai-, GMP, környezetvédelmi-, tűzvédelmi-, higiénés- valamint anyag és személyforgalomra vonatkozó szabályok, eljárások maradéktalan betartása
  • Információtechnológiai eszköz használata, - vonalkód leolvasás
  • Munkájának adminisztrációs nyomon követése

Elvárások:

  • Targoncavezetői jogosítvány
  • Alapfokú raktár-gazdálkodási ismeretek,
  • 1 év raktáros/targoncás munkakörben szerzett tapasztalat
  • Kiváló fizikai erőnlét, jó teherbírás
  • Precíz, pontos, gyors, felelősségteljes munkavégzés

Előnyt jelent:

  • raktározási tapasztalat
  • magasemelésű targonca jogosítvány

Amit kínálunk

  • Versenyképes bérezés
  • Juttatások

Amennyiben felkeltette figyelmét az álláslehetőség, kérjük jelentkezzen önéletrajzzal, fizetési igény megjelölésével a Link megjelenítése oldalonhttp://Link megjelenítése/regisztracioLink megjelenítéseútján.

Ha az állásajánlat felkeltheti ismerősei érdeklődését, kérjük, a lenti "Megosztás" gomb segítségével ossza meg velük a facebookon is!