www.cvonline.hu

Anyagmozgató/Targoncavezető

Régió:

Budapest

Human Centrum Kft.
Hozzáadva: 2016.11.10.
Hirdetés azonosító: 1057439
lejárt

A Humán Centrum Kft. büszke arra, hogy működése alatt több ezer embernek biztosított országszerte törvényes, bejelentett munkahelyet, fejlődési lehetőséget számos iparágban. Célunk a munkatársak hatékonyságának növelése, fejlesztése és óvása, mely kiemelkedően fontos a vállalatok sikere szempontjából.

Ezúttal vezető gyógyszergyártó partnercégünk megbízásából keresünk anyagmozgató/targoncavezető munkakörbe munkatársakat az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

  • Anyagok, eszközök szállítása, mozgatása, rakodása anyagmozgató gépek, liftek használatával
  • egyes részműveletek közti anyagmozgatások elvégzése az érvényes eljárások, előírások és a GMP alapelveinek megfelelően.
  • Termelési, nem termelési anyagok, eszközök szállítása és rakodása anyagmozgató gépek segítségével utasítások szerint.
  • Anyagmozgató gépek napi ellenőrzése, meghibásodás, rendellenesség jelentése felettesének.
  • Anyagmozgatás során alkalmazott berendezések megfelelő tisztítása, a tisztítás dokumentálása, berendezések tárolása, üzemanyaggal való ellátása, akkumulátor feltöltése
  • Rakodási terület tisztán tartása, hulladékok előírás szerinti kezelése.

Elvárások:

  • Anyagmozgatási rutin
  • GMP ismeretek
  • Vezetőüléses és gyalogkíseretű targoncára érvényes jogosítvány (3312,3324)
  • Alapvető raktározási és műszaki ismeretek
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeret (MS Office)

Előnyt jelent:

  • vegyipar területén szerzett tapasztalat
  • multinacionális környezetben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Versenyképes bérezés
  • 3 műszakos munkarend
  • Juttatások

Amennyiben felkeltette figyelmét az álláslehetőség, kérjük jelentkezzen önéletrajzzal, fizetési igény megjelölésével a www.humancentrum.hu oldalonLink megjelenítéseregisztráció útján.

Ha az állásajánlat felkeltheti ismerősei érdeklődését, kérjük, a lenti "Megosztás" gomb segítségével ossza meg velük a facebookon is!