www.cvonline.hu

Anyagmozgatói tevékenység egyműszakos munkarendben

Régió:

Pest

Human Centrum Kft.
Hozzáadva: 2017.02.24.
Hirdetés azonosító: 930981
lejárt

A Humán Centrum Kft. büszke arra, hogy működésének ideje alatt több ezer embernek biztosított országszerte törvényes, bejelentett munkahelyet, fejlődési lehetőséget számos iparágban. Célunk a munkatársak hatékonyságának növelése, fejlesztése és óvása, mely kiemelkedően fontos a vállalatok sikere szempontjából.

Ezúttal Szigetszentmiklóson található gyártóüzembe keresünk kollégákat anyagmozgatói munkakörbe az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

  • Kézi (mechanikus) béka kezelése
  • Készáru-raktári anaygmozgatás, alapanyag-raktár és összeszerelő sor közötti anygamozgatás
  • Kamion rakodás

Elvárások:

  • Minimum 8 általános iskolai végzettség
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Egyműszakos munkarend vállalása (05.55-14.20)
  • Esetlegeses túlóra vállalása
  • Terhelhetőség, gyors, precíz munkavégzés

Amit kínálunk:

  • Stabil vállalati háttér hosszútávú munkalehetőséggel
  • Modern, tiszta munkakörnyezet
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Céges munkaruha
  • Igény esetén ingyenes buszjárat megadott útvonal mentén