www.cvonline.hu

Anyagmozgató_IV. kerület

Hozzáadva: 2017.09.22.
Hirdetés azonosító: 984314

munkatársat.
Feladatok:

  • Késztermékek kiszállításra való előkészítése, csomagolása
  • Bejövő áru átvétele, elhelyezése
  • Szükséges anyagok előkészítése a gyártás számára
  • Csomagolóanyagok előkészítése, doboz hajtogatás
  • Munkaterület rendben tartása

Elvárások:
  • Középfokú végzettség
  • Targoncavezetői engedély
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Precíz munkavégzés, megbízhatóság

Juttatások:
  • Fix alapbér + műszakpótlékok
  • Hosszú távú munkavégzés

Előnyök:
  • Monotóniatűrő képesség

  • Amennyiben hirdetésünk felkeltette figyelmét és megfelel az elvárásoknak, úgy kérjük, küldje el önéletrajzát, a pozíció pontos megnevezésével vagy a referenciaszám megjelölésével, az alábbi e-mail címre. Felhívjuk szíves figyelmüket, hogy csak az elvárásoknak teljes mértékben megfelelő jelentkezőkkel tudjuk felvenni a kapcsolatot.

Munkavégzés helye:
  • Budapest

Egyéb információk:
Munkaidő: H-P, két műszakos munkarendben Munkavégzés helye: Budapest, IV. kerület

Kategória
Szakmunka / fizikai munka
Régió