www.cvonline.hu

Anyagmozgató_Budapest X.kerület

PROHUMAN

Hozzáadva: 2016.09.21.
Hirdetés azonosító: 974607

Az UEFA Európa bajnokság hivatalos támogatója, a Continental Kft. megbízásából keresünk munkatársat.
Feladatok:

  • Alapanyagok megrendelése
  • Gyártósorok feltöltése alapanyagokkal
  • Anyagmozgatás a termelőegység és a központi raktár között
  • Göngyöleg kezelés, anyag-összekészítés
  • Készlet ellenőrzési feladatok ellátása

Elvárások:
  • Középfokú végzettség
  • OKJ targoncavezetői jogosítvány
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Fizikai terhelhetőség, megbízhatóság

Juttatások:
  • Cafeteria
  • Utazás támogatás

Előnyök:
  • SAP ismeret

  • Amennyiben megfelel mindezen feltételeknek, kérjük, küldje el fényképpel ellátott, magyar nyelvű önéletrajzát fizetési igény megjelölésével az email címünkre.

Egyéb információk:
Munkarend: 3 műszak (5:40-13:50; 13:40-21:50; 21:40-5:50)