www.cvonline.hu

Anyagmozgató_Budapest X.kerület

PROHUMAN

Hozzáadva: 2016.11.25.
Hirdetés azonosító: 1094959

Az UEFA Európa bajnokság hivatalos támogatója, a Continental Kft. megbízásából keresünk munkatársakat az alábbi pozícióba
Feladatok:

  • Alapanyagok megrendelése
  • Gyártósorok feltöltése alapanyagokkal
  • Anyagmozgatás a termelőegység és a központi raktár között
  • Göngyöleg kezelés, anyag-összekészítés
  • Készlet ellenőrzési feladatok ellátása

Elvárások:
  • Középfokú végzettség
  • OKJ targoncavezetői jogosítvány
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Fizikai terhelhetőség, megbízhatóság

Juttatások:
  • Cafeteria
  • Utazás támogatás

Előnyök:
  • SAP ismeret

  • Amennyiben megfelel mindezen feltételeknek, kérjük, küldje el önéletrajzát a megadott email címünkre.

Munkavégzés helye:
  • Budapest

Egyéb információk:
Munkarend: 3 műszak (5:40-13:50; 13:40-21:50; 21:40-5:50)

Kategória
Gyártás / Termelés
Régió