www.cvonline.hu

Anyagmozgató

  • A hirdetés 630 napja lejárt

A Work Force Kft, amely 10 éve sikeresen működő, országos lefedettséggel rendelkező HR szolgáltatások nyújtásával foglalkozó cég keres multinacionális partnercége részére új munkatársakat az alábbi pozíciókba:

Főbb feladatok, munkák:

  • Kézi és gépi anyagmozgatás
  • A raktározott áru összekészítése
  • Egyéb, logisztikai tevékenységekkel összefüggő feladatok ellátása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Minimum 8 általános iskolai végzettség
  • Targoncás jogosítvány
  • Több műszakos, folyamatos munkarend vállalása
  • 1-2 év raktározási, logisztikai tapasztalat
  • Jó fizikum, kitartó precíz munkavégzés
  • SAP ismeret előny

Amit kínálunk:

  • Kiemelt bérezés
  • Béren kívüli juttatások
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Munkába járás: szerződéses járatokkal
  • Stabil hátterű vállalat, biztos juttatások

Munkavégzés helye: Veszprém

Megváltozott munkaképességűek és pályakezdők jelentkezését is várjuk!
Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük küldje el szakmai önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése-mail címre.

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám:5636-3/2010-5500

Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH 72575/2014