www.cvonline.hu

Anyagmozgató

  • A hirdetés 560 napja lejárt

Magyar tulajdonban lévő Partnercégünk számára keresünk munkatársakat az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Termékek ki-, berakodása kamionról vezetőüléses targonca segítségével
  • Termelősorok alapanyag igényének biztosítása
  • Raklapok készítése géppel
  • Alapanyag felhelyezése a gépsorra
  • Kapcsolódó adminisztráció vezetése

Elvárások:

  • Min. 8 általános iskolai végzettség
  • Új típusú OKJ-s targoncavezetői engedély
  • Fizikai munkabírás
  • 2 műszakos munkarend vállalása

Előny:

  • Közeli lakhely

Amit ajánlunk:

  • Versenyképes bérezés
  • Betanulási idő biztosítása
  • Családias környezet, jó munkahelyi légkör
  • Utazáshoz szükséges bérlet térítése
  • Előrelépési lehetőség

Munkavégzés helye:

  • Szigetszentmiklós, ÁTI-Sziget Ipari Park (Budapestről a Közvágóhídtól induló ráckevei HÉV-vel közelíthető meg)

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el fényképes szakmai önéletrajzát - a pozíció megjelölésével- a E-mail cím megjelenítése

 e-mail címre!

Helyek Szigetszentmiklós
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő