www.cvonline.hu

Anyagmozgató

PROHUMAN

Hozzáadva: 2016.12.25.
Hirdetés azonosító: 861197

Magyarország egyik legnagyobb személyzeti tanácsadó cégeként célunk, hogy több mint egy évtizedes tapasztalatunkkal hozzájáruljunk Ügyfeleink üzleti sikereihez. Teljes körű HR-szolgáltatásokat nyújtunk az egész országban, jellemzően munkaerő-kölcsönzés, közvetítés, bérszámfejtés és Cafeteria outsourcing, diákmunka, illetve HR-tanácsadás területén. A lengyel piacvezető HR szolgáltató Work Service Group tagjaként számos nemzetközi projektben is közreműködünk. Partnercégünk autóelektronikai részegységek és mikroelektronikai áramköri modulok gyártását végzi kimagaslóan fejlett és innovatív technológiákat alkalmazva a járműelektronika szinte minden területén. Budapesti telephelyre munkatársat keresünk az alábbi munkakörbe:

Feladatok:
  • Gyártáshoz szükséges alapanyagok mozgatása,
  • Alapanyagok biztosítása a termelés számára,
  • Alap-, és selejt anyagok megfelelő kezelése,
  • Göngyölegkezelés, mozgatás,
  • Készletellenőrzési feladatok ellátása,
  • Folyamatos termelés biztosítása,
  • Általános rend fenntartása az üzem területén.
Elvárások:
  • OKJ-s targoncavezető bizonyítvány,
  • Több műszak vállalása
  • RF scanner használata,
  • Jó fizikum, terhelhetőség
  • Legalább 2-3 éves raktáros tapasztalat.
Előny:
  • Középfokú végzettség
  • SAP ismeret.
Amit kínálunk:
  • Professzionális munkakörnyezet,
  • Vonzó béren kívüli juttatások,
  • Hosszú távú lehetőség.
Munkavégzés helye:
  • Budapest
Egyéb:
  • Munkaidő: Teljes munkaidő, több műszakban.
  • Munkavégzés helyszíne: Budapest, X. kerület
Kapcsolat:
Amennyiben megfelel mindezen feltételeknek, kérjük, küldje el fényképpel ellátott, magyar nyelvű önéletrajzát fizetési igény megjelölésével az alábbi e-mail címünkre: E-mail cím megjelenítése

Kategória
Szakmunka / fizikai munka
Régió