www.cvonline.hu

Anyagmozgató

  • A hirdetés 880 napja lejárt

Nemzetközi kommunikációs és nyomdaipari vállalat keres

munkatársat debreceni telephelyére

 Fő feladatok:

  • A nyomógépeken futó munkák folyamatos figyelése és az alapanyag szükségletének biztosítása
  • Az egyes munkákhoz az alapanyag raktárból való kivételezése és az adott nyomógéphez szállítása
  • Az alapanyag kivételezés dokumentálása
  • Az általános munkaterület tisztaságának napi szintű fenntartása
  • A napi termelési határidők betartása
  • A munkafolyamatok következetes és pontos végrehajtása

 Elvárások:

  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Stressztűrő képesség, kritikus, szűk határidők betartásának képessége
  • Alkalmazkodó képesség, csapatjátékosság, önállóság
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Problémamegoldó képesség
  • Minőségi munkavégzés

 Előny:

  • Nyomdában szerzett tapasztalat
  • Gyártási folyamatokban szerzett tapasztalat
  • Gyalogkíséretű targonca tapasztalat

Amit ajánlunk:

  • Barátságos munkahelyi légkör
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Kölcsönzötti munkaviszony

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kérjük, küldje el pályázatát – a pozíció megnevezésével - a következő címre Link megjelenítése. Kísérőlevelében kérjük, jelölje meg fizetési elvárását és a kezdés lehetséges dátumát.

Helyek Debrecen
Kategória Gyártás / Termelés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű