www.cvonline.hu

Anyagmozgató

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.06.21.
Hirdetés azonosító: 692947

Járműipari gyártással foglalkozó multinacionális partnerünk telephelyére keresünk kollégákat az alábbi állás betöltésére

Feladatok:
  • Termelés számára csomagolóanyagok, ládák kikészítése,
  • késztermékek mozgatása termelésből raktárba,
  • fröccsüzemi alapanyagok előkészítése, kezelése (granulátum szárítás, feltöltés, visszaengedés),
  • anyagmozgatással járó dokumentációk vezetése,
  • munkavédelmi, tűzvédelmi, környezetvédelmi szabályok betartása,
  • munkaterület tisztán tartása.
Elvárások:
  • Alapfokú végzettség,
  • autóiparban, termelő cégnél szerzett tapasztalat
  • terhelhetőség,
  • precíz munkavégzés, megbízhatóság,
  • monotónia tűrés,
  • csapatmunkára való hajlam.
Amit kínálunk:
  • Kezdés: azonnal
Munkavégzés helye:
  • Érd
Egyéb:
  • Munkaidő: több műszakos munkarend
Kapcsolat:
Amennyiben hirdetésünk felkeltette figyelmét és megfelel az elvárásoknak, úgy kérjük, küldje el önéletrajzát, a pozíció pontos megnevezésével, a következő e-mail címre: E-mail cím megjelenítése. Referencia kód: PAM-01

Kategória
Szakmunka / fizikai munka
Régió
Érd