www.cvonline.hu

Anyagmozgató

  • Az álláshirdetés 22 napja lett aktiválva

Újpesten békázhat!

Ha nem csak az állat jutott az eszébe, úgy nálunk a helye!

Leendő munkatárs feladatai:

  • Kézi és segédeszközökkel végzett anyagmozgatás

  • Törött raklapok, műanyagládák, ládatetők szállítása a gyűjtőhelyre.

  • Segédeszközök megfelelő szinten történő átadása a következő műszak számára

Elvárások:

  • Alapfokú iskolai végzettség

  • Anyagmozgatásban szerzett tapasztalat előny

Amit mi nyújtunk:

  • Szabadon választható béren kívüli juttatások

  • 40 % - 50 % -os műszakpótlék

  • Mávra, Volánra, egyéb elővárosi járatra 86 %-os utazási költség támogatás

  • Ingyenes egészségügyi szűrések

  • Dolgozói kedvezmények

Egyéb:

  • Munkavégzés helye: Budapest IV. kerület

  • Műszakrend: 1 műszak

  • Munkakezdés előtti személyes körbevezetés a gyárban

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát a pozíció megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre. A munka további részleteivel kapcsolatban a 0620/211-3313 -es telefonszámon érdeklődhet.

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: BPM/01/3621-4/2015

Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014