www.cvonline.hu

Anyagmozgató

  • A hirdetés 146 napja lejárt

Szeretne elhelyezkedni a munkaerőpiacon? Rendelkezik targoncavezetői engedéllyel? Precíz, pontos, és megbízható munkavégzés jellemzi? Akkor jelenkezen az alábbi munkalehetőségre.

Feladatok:

  • késztermék rakodás közúti forgalomban közlekedő tehergépjárművekre

  • késztermék mozgatása a gyáron belül

Elvárások:

  • érvényes gázüzemű targoncavezetői jogosítvány
  • közúti forgalomban közlekedő járművek rakodásában szerzett gyakorlat

Ha érdekli a lehetőség és megfelel a fenti elvárásoknak, kérjük küldje el jelentkezését önéletrajzával együtt a E-mail cím megjelenítése címre vagy hívja hétköznapokon a +3620/2160043-as telefonszámot.

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: BPM/01/3621-4/2015-1519
Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014