www.cvonline.hu

Anyagmozgató

PROHUMAN

Hozzáadva: 2016.11.06.
Hirdetés azonosító: 1086704

Multinacionális partnercégünk 23. kerületi telephelyére keresünk kollégákat az alábbi pozícióba:
Feladatok:

  • A kiszállításra kerülő anyagok ellenőrzése, becsomagolása
  • Anyagmozgatás gyalogkíséretű targoncával

Elvárások:
  • 3 műszakos munkarend vállalása
  • Új típusú OKJ-s targoncavezetői engedély + jogosítvány (3312)
  • Darukezelői képesítés

Juttatások:
  • Versenyképes alapbér + teljesítményprémium + cafetéria + műszakpótlékok
  • Bejelentett, hosszú távú munkavégzés
  • Rendezett, modern munkakörnyezet
  • Szakmai fejlődési és előrelépési lehetőség

Előnyök:
  • Termelésben szerzett gyakorlat
  • 3324-es targoncavezetői engedély

Nyelv:
  • Angol(Amerikai)

  • Amennyiben megfelel mindezen feltételnek, kérjük, küldje el önéletrajzát a megadott e-mail címre, vagy hívjon a +36 70 492 5817-es telefonszámon.

Kategória
Szakmunka / fizikai munka
Régió