www.cvonline.hu

Anyagmozgató

  • A hirdetés 255 napja lejárt

A REJLEK Metal & Stamping Kft keres munkatársakat Mórra az alábbi munkakörre:

Elvárások:

  • OKJ bizonyítvány és vezetőállásos targoncákra (vagy gyalogkíséretű targoncára) érvényes gépkezelői jogosítvány
  • Legalább fél év targoncavezetői v. anyagmozgatói tapasztalat

Előny: vezetőüléses targoncákra érvényes jogosítvány, emelőgépkezelő OKJ bizonyítvány.

Amit kínálunk:

  • versenyképes bérezési csomag (étkezési utalvány –belépés hónapjában 10-i belépés előtt már jár félhavi utalvány),
  • próbaidő után mozgóbér (féléves és éves jelenléti bónusz, egyéb ösztönzők),
  • szerződéses járat a környező településekről,
  • gyümölcsfogyasztási lehetőség az egészséges életmód jegyében!

Hosszútávú, stabil munkalehetőséget kínálunk, többműszakos munkarendben!

Józan életű, dolgozni akaró kollégák jelentkezését várjuk !

Pályázatát 2016.09.30-ig a munkakör megjelölésével írásban várjuk az alábbi email címre, vagy postán a 8060, Mór, Gyár utca 6. címre.

Helyek Fejér
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat Kevesebb mint 1 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő