www.cvonline.hu

Anyagmozgató

Szeretne egy stabil, jól fizető állást Békés megye legnagyobb munkaadójánál? Kiemelkedő cafeteriát, méltányos bónuszkifizetést, és karrierlehetőséget kínálunk az alábbi pozícióban ahová pályakezdők jelentkezését is várjuk!

A leendő munkatárs feladatai:

  • Elemi alkatrészek helyekre és helyekről történő anyag mozgatása, ezáltal a szerelési kiszállítási tevékenység kiszolgálása a megrendelő igényei alapján

Jelentkezővel szembeni elvárásaink:

  • Általános iskola
  • Könnyűgépkezelői jogosítvány(Targonca jogosítvány)

Amit nyújtani tudunk:

  • hosszú távú munkalehetőség
  • versenyképes jövedelem
  • cafeteria
  • utazás támogatás
  • bónusz rendszer

Egyéb:

* Munkavégzés helye: Orosháza
* Műszakrend: több műszak

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát a pozíció megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre ill. hívja a +36 20 216 0043 as telefonszámot.

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: BPM/01/3621-4/2015-1519

Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014

Kategória Egyéb
Régió Békés, Békés