www.cvonline.hu

Anyagmozgató

Régió:

Pest

Human Centrum Kft.
Hozzáadva: 2017.06.23.
Hirdetés azonosító: 1074583
lejárt

A Humán Centrum Kft. büszke arra, hogy működésének ideje alatt több ezer embernek biztosított országszerte törvényes, bejelentett munkahelyet, fejlődési lehetőséget számos iparágban. Célunk a munkatársak hatékonyságának növelése, fejlesztése és óvása, mely kiemelkedően fontos a vállalatok sikere szempontjából.

Ezúttal egy hulladékhasznosítással, és feldolgozással foglalkozó partnercégünk biatorbágyi telephelyére keresünk anyagmozgatót hosszú távra az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

  • Autóipari műanyag hulladékok rendszerezése
  • Hulladékgyűjtő eszközök, présgép kezelése
  • Anyagmozgatás
  • Kézi targonca kezelése

Elvárások:

  • Legalább 8 általános végzettség
  • Fizikai munkához való pozitív hozzáállás
  • 2 műszak vállalása
  • Jó fizikum, teherbírás

Előnyt jelent:

Targoncavezetői engedély megléte

Amit kínálunk:

  • Bejelentett munkavégzés
  • Alapbér + műszakpótlékok
  • Tiszta, rendezett munkahely
  • Étkezési lehetőség biztosított
  • Céges buszjárat használata
  • Hosszútávú, stabil munkalehetőség

Önéletrajzát feltölthetiLink megjelenítésekövetően a Humán Centrum rendszerébe, majd az állásajánlat oldalán kattintson a 'jelentkezem' gombra, vagy küldheti a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Telefon: 0670 452 3330 vagy 061 877 0980. Kérjen visszahívást!