www.cvonline.hu

ANYAGMOZGATÓ

  • A hirdetés 216 napja lejárt

 Az 1967-ben alapított FM Logistic multinacionális vállalat, mely világszerte 19000 munkavállalót foglalkoztat és a logisztikai szolgáltatások széles vertikumát kínálja ügyfelei részére.

Üllőre keresünk, 3 műszakos munkavégzéssel, folyamatos munkarendben foglalkoztatott kollégát az alábbi munkakörben:

Feladatok:

  • Autók rakodása, áru felpakolása, leszedése
  • Belső anyagmozgatás (vezetőállásos elektromos targoncával)
  • Készletrendezés
  • Leltárban való részvétel

Elvárások:

  • Erős fizikai munkabírás
  • Nagyfokú önállóság
  • Pontos munkavégzés
  • Legalább 2 éves raktári tapasztalat
  • Targoncavezetői jogosítvány: vezetőállásos targoncához (3313)

Amit kínálunk:

  • Dinamikus és motivált munkakörnyezet
  • Jó csapatmunka
  • Juttatási rendszer.

Jelentkezni önéletrajzzal az alábbi email címen lehet.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő