www.cvonline.hu

Anyagmozgató

Régió:

Pest

Human Centrum Kft.
Hozzáadva: 2017.09.17.
Hirdetés azonosító: 1066651
lejárt

A Humán Centrum Kft. büszke arra, hogy működésének ideje alatt több ezer embernek biztosított országszerte törvényes, bejelentett munkahelyet, fejlődési lehetőséget számos iparágban. Célunk a munkatársak hatékonyságának növelése, fejlesztése és óvása, mely kiemelkedően fontos a vállalatok sikere szempontjából.

Ezúttal egy hulladékhasznosítással, és feldolgozással foglalkozó partnercégünk számára keresünk Dunaharasztiba anyagmozgatói munkakörbe munkatársakat hosszú távra, három műszakos munkarendbe az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

  • Hulladékgazdálkodáshoz kapcsolódó, telephelyen szükséges munkálatok elvégzése
  • Összegyűjtött műanyag és fém palackok rendszerezése
  • Hulladékgyűjtő eszközök, présgép kezelése
  • Anyagmozgatás

Minden munkafolyamatra betanítjuk Ötn!

Elvárások:

  • Legalább 8 általános végzettség
  • Fizikai munkához való pozitív hozzáállás
  • Jó fizikum, teherbírás
  • Három műszakos munkarend elvállalása (06:14:00, 14:00-22:00, 22.00-06:00)

Előnyt jelent:

  • Targoncavezetői-engedély

Amit kínálunk:

  • Bejelentett munkavégzés
  • Tiszta, rendezett munkahely
  • Hosszútávú foglalkoztatás
  • Alapbér + műszak pótlékok
  • Munkábajárás támogatása
  • Munkaruha biztosítása

Önéletrajzát feltölthetiLink megjelenítésekövetően a Humán Centrum rendszerébe, majd az állásajánlat oldalán kattintson a 'jelentkezem' gombra, vagy küldheti a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Telefon: 0670 452 3330 vagy 061 877 0980. Kérjen visszahívást!