www.cvonline.hu

Anyagmozgató

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.02.26.
Hirdetés azonosító: 1014049

Feladatok:

  • Beérkezett alapanyagok lerakodása, tételes átvétele
  • Betárolás, raktárrendezés
  • Gyártósorok alapanyaggal való ellátása
  • Kanban tárolóeszközök feltöltése
  • Csomagolóanyagok biztosítása a késztermékekhez
  • Késztermékek előkészítése a kiszállításhoz
  • Fuvarokmányok kezelése
  • Gépjárművek megrakása

Elvárások:
  • Legalább egyéves raktározási, anyagmozgatási területen szerzett gyakorlat
  • Minimum szakmunkás végzettség
  • Érvényes targoncavezetői engedély (elektromos emelővillás és elektromos gyalogkíséretű targoncára)
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • Pontosság
  • Képesség önálló, felelősségteljes munkavégzésre

Juttatások:
  • Biztos háttér
  • Stabil munkahely
  • Tanulási, fejlődési lehetőség
  • A régióban kiemelkedő bérezés
  • Bónuszrendszer
  • Béren kívüli juttatás

Előnyök:
  • Érettségi bizonyítvány

  • Küldje el még ma önéletrajzát a megadott e-mail címre. Várjuk jelentkezését!

Munkavégzés helye:
  • Oroszlány

Kategória
Egyéb
Régió
Komárom-Esztergom