www.cvonline.hu

Anyagmozgató

  • A hirdetés 418 napja lejárt

Van targoncavezetői engedélyed, de nincs tapasztalatod? Megadjuk a lehetőséget, hogy betanulj!

Vagy éppen tapasztalatod van, de jogosítványod nincsen? A legkiválóbb jelölteknek segítünk megszerezni!

A Work Force Kft. Budapest és vonzáskörzetében több partnercégéhez keres az alábbi pozícióba jelölteket:

Targoncás (BUD242)

Leendő munkatárs feladatai:

  • Raktárba érkező áru kezelése
  • Targoncázás
  • A megrendelések pontos, rendezett összeállítása
  • Egyéb raktáros feladatok
  • Raktári rend biztosítása

Jelentkezőkkel szembeni elvárásaink:

  • Raktározási feladatokban szerzett tapasztalat
  • Terhelhetőség és jó állóképesség
  • Precíz munkavégzés, megbízhatóság
  • Több műszak vállalása

Amit nyújtani tudunk:

  • Az alkalmas jelöltekkel határozatlan idejű szerződést kötünk!
  • Ismertetjük a jelentkezővel aktuális, lakóhelyéhez közeli pozícióinkat, így a számára legmegfelelőbbre tud jelentkezni!
  • Nagyvállalatokkal, stabil hátterű cégekkel dolgozunk!
  • Természetesen törvényes, bejelentett munkát biztosítunk hosszú távra!

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát a pozíció megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre vagy jelentkezzen telefonon a 20/252 1411-es telefonszámon.

Megváltozott munkaképességűek és pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: 5636-3/2010-5500

Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014

Helyek Magyarország
Kategória Egyéb