www.cvonline.hu

Anyagmozgató Veresegyház

  • A hirdetés 546 napja lejárt

A Pannon-Work Személyzeti Szolgáltató Zrt. veresegyházi  megbízópartnere számára munkatársakat keres:

Anyagmozgató

Elvárások

  • Szakmunkás vagy középfokú műszaki végzettség
  • Felhasználó szintű számítógép kezelési ismeretek
  • Proaktív gondolkodásmód
  • precíz, pontos munkavégzés
  • Rugalmasság, jó stressz tűrő képesség
  • Jó kommunikációs és szervező képesség
  • Terhelhetőség, priorizálási képesség
  • Hajlandóság a tanulásra, a folyamatok megismerésére nyitott az új technológia iránt

Feladatok

  • Alkatrészek folyamatos áramlásának biztosítása az egyes termelési területek közt
  • Alkatrészek folyamatos áramlásának biztosítása a termelési területek és a raktár közt
  • Raktárban való anyagmozgatás, alkatrészek mozgatása
  • Szállítóeszközök állapotának folyamatos ellenőrzése, valamint meghibásodás esetén a hibás eszköz termelésből való kivonása, karbantartás értesítése

Előny:

  • SAP ismeret előnyt jelent
  • Alapfokú vagy magasabb szintű angol nyelvismeret
  • Targoncavezetői vizsga előnyt jelent

Amit kínálunk:

  • Stabil, nagyvállalati háttér
  • Biztos, hosszú távú munkalehetőség

Munkavégzés helye: Veresegyház

Munkarend: két műszakos munkavégzés

Fényképes önéletrajzát az alábbi e-mail címre kérjük elküldeni.
Kérjük, a tárgyban tüntesse fel: „Anyagmozgató Veresegyház”

Érdeklődni a következő telefonszámon lehet: 061/279 0624

Közvetítési nyilvántartási szám: Budapest Főváros Kormányhivatal Munkaügyi Központja 482/2011-5100-773
Kölcsönzési nyilvántartási szám: Budapest Főváros Kormányhivatal Munkaügyi Központja 481/2011-5100-857

Helyek Pest
Budapest
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő