www.cvonline.hu

Anyagmozgató / Targoncavezető

  • A hirdetés 833 napja lejárt

Az Adecco a világ vezető nemzetközi hátterű HR szolgáltatója, megbízója részére munkatársat keres az alábbi pozícióba:

ANYAGMOZGATÓ / TARGONCAVEZETŐ

Feladatok:
• Raktári anyagmozgatás,
• Beérkező áruk elhelyezése a raktárban,
• Készáruk kiszállítása a termelésből, raktári elhelyezése,
• Szállító járművekre/járművekről történő árumozgatás.

Elvárások:
• Minimum 8 általános végzettség,
• Targoncavezetői engedély,
• Minimum 1-2 éves raktári tapasztalat,
• Megbízható, pontos munkavégzés.

Amit kínálunk:
• Hosszú távú munkalehetőség,
• Cafeteria, bónusz.

Munkavégzés helye:
• Székesfehérvár.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, és alkalmasnak érzi magát a pozíció betöltésére, kérem magyar nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezéssel küldje a E-mail cím megjelenítése e-mail címre vagy jelentkezzen az alábbi telefonszámon: 22/510-230.