www.cvonline.hu
Anyagmozgató - Targoncás (Referenciaszám: PJ1856)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2016.09.30.
Jelentkezési határidő: 2016.10.01.
Hirdetés azonosító: 409686

Gyógyszeripari partnercégünk nagytétényi telephelyére, a 22. kerületbe határozott időre, de hosszútávra keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Anyagmozgató (targoncás)

Feladatok:

- áruátvétel, árukiadás, betárolás (hűtött raktárban is)

- kézi és gépi anyagmozgatás (kézi anyagmozgatás 5-20 kg-ig)

- raktári adminisztrációban való részvétel

Elvárások:

- legalább 2 éves targoncavezetői tapasztalat

- elektromos vezetőüléses targoncára érvényes jogosítvány

- előnyt jelent az érettségi és számítástechnikai ismeretek

- vállalatirányítási rendszer ismerete

- nagy munkabírás, fizikai erőnlét, elhivatottsá

- alapfokú számítógépes ismeretek (Excel, Word, levelező rendszer)
- nagy munkabírás
- fizikai terhelhetőség
- elhivatottság

Előny:

- érettségi

Amit a megbízónk kínál:
- Jó megközelíthetőség
- Dinamikus csapat
- Kiváló munkakörnyezet,"tiszta térben" történő munkavégzés
- Versenyképes bérezés és béren kívüli juttatások

Kérjük magyar nyelvű önéletrajzát, a bérigény megjelölésével csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Kenderes Csilla kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével vagy e-mailen a E-mail cím megjelenítése címre, vagy telefonon: +36202987103. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire, adatbázisába történő jelentkezésével cégünk automatikusan, Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi nyilatkozatot, amely a következő linken megtekinthető:
Link megjelenítése

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.