www.cvonline.hu

Anyagmozgató (Szentes)

HSA Kft.

Hozzáadva: 2017.10.18.
Hirdetés azonosító: 1097420

Partnercégünk számára keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Anyagmozgató

Feladatok:

  • Elektromos targoncával az üzem különböző területeinek kiszolgálása (segéd- és alapanyagokkal)
  • Késztermékek mozgatása és átadása a raktár részére
  • Szükséges adminisztráció elvégzése

Elvárások:

  • Új típusú targoncás (vezető-üléses, -állásos, gyalogkíséretű 3312, 3313, 3324) jogosítvány megléte
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Előny: korábban raktárosi pozícióban szerzett releváns szakmai tapasztalat

Munkavégzés helye:

  • Szentes

Amennyiben szeretné megpályázni a munkalehetőséget, küldje el fényképes önéletrajzát !