www.cvonline.hu

Anyagmozgató (Somogy megye-Balaton déli part)

DOLOGIDÕ Munkaerõ-közvetítõ és -kölcsönzõ Kft.
Hozzáadva: 2017.06.26.
Jelentkezési határidő: 2015.04.12.
Hirdetés azonosító: 918509
lejárt

Somogy megyében, a Balaton déli partján elhelyezkedő termelő partnervállalatunk részére keresünk munkatársat anyagmozgató pozícióba targoncavezető jogosítvánnyal.

Anyagmozgató Ref. 953

Elvárások:

  • Érvényes targoncavezetői engedély (könnyű vagy nehézgépkezelői bizonyítvány)
  • Minimum 8 általános iskolai végzettség
  • Kézi és gépi anyagmozgatás
  • Több műszakos munkarend vállalása
  • Precíz, önálló munkavégzés
  • Előny: Darukezelői vizsga (híddaru)

Feladatok:

  • Alkatrészek, késztermékek átvétele és kiadása
  • Raktári terület tisztán tartása
  • Gépi és kézi anyagmozgatás

Amit Megbízónk ajánl:

  • Kiemelt alapbér+műszakpótlékok
  • Stabil hátterű német vállalat
  • Új építésű, modern, biztonságos munkakörnyezet
  • Hosszú távú munkalehetőség, határozatlan idejű szerződés

Egyéb:

  • Munkavégzés helye: Balaton déli part-Somogy megye
  • Munkakezdés ideje: Azonnal

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje át önéletrajzát az E-mail cím megjelenítése e-mail címre. A tárgymezőben kérjük tüntesse fel a pozíció nevét: ,,Anyagmozgató Ref. 953,,

 Dologidő
Dologidő - cvonline.hu