www.cvonline.hu

Anyagmozgató (Referenciaszám:RV-787)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.06.21.
Jelentkezési határidő: 2014.11.20.
Hirdetés azonosító: 848374

Feladatok:

  • Az érkező áru mozgatása diesel, homlokvillás targoncával
  • Kötözés és egyéb fizikai munka

Elvárások:

  • Könnyűgépkezelői jogosítvány
  • Diesel targoncával szerzett tapasztalat
  • Munkabírás
  • Pontosság

Előny:

  • Monotonitás bírása
  • Referenciák

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes bérezés
  • Azonnali kezdési lehetőség

Munkaidő:

  • 2 műszak ( délelőtt, délután)

A munkavégzés helye:

Csepel

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. csepeli telephelyű szállítmányozással foglalkozó Partnercége részére toboroz és kölcsönöz főállású munkatársakat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el pályázatát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

A levél tárgyában feltétlenül tüntesse fel a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó RV-787-es referenciaszámot!

A részletekről érdeklődni lehet 06-1/210-9045-ös számon.

(Magán-munkakölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.v

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)
(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)
(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Régió Budapest
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő