www.cvonline.hu

Anyagmozgató-raktáros

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.06.21.
Hirdetés azonosító: 802399

Autóipari világmárkák számára gyártó, német partnercégünk megbízásából munkatársakat keresünk az alábbi munkakörbe

Feladatok:
  • Gépi és kézi anyagmozgatás
  • Csomagolás, előkészítés
  • Készletnyilvántartás SAP rendszerben (számítógép-használat)
  • Kamionrakodás
  • Raktári kisegítő feladatok
Elvárások:
  • OKJ-s targoncavezetői bizonyítvány
  • Min. 3 év raktáros/targoncás munkakörben szerzett tapasztalat
  • Számítástechnikai ismeretek
  • Min. szakmunkás iskolai végzettség
  • Kiváló fizikai erőnlét, jó teherbírás
  • Nagyfokú terhelhetőség
  • Folyamatos műszakrend vállalása (vasárnap mindig szabad)
  • Precíz, pontos, gyors, felelősségteljes munkavégzés
Előny:
  • SAP vagy más vállalatirányítási (készletnyilvántartó) rendszer ismerete
  • Érettségi vagy magasabb iskolai végzettség
Amit kínálunk:
  • Hosszú távú, folyamatos munkalehetőség egy fiatalos, dinamikus csapatban
  • Kulturált munkakörnyezet
  • Teljesítményarányos bérezés
Munkavégzés helye:
  • Veszprém
Kapcsolat:
Fényképes önéletrajz elküldésével a E-mail cím megjelenítése e-mailcímre, a tárgy mezőben