www.cvonline.hu

Anyagmozgató raktáros

Hozzáadva: 2017.03.31.
Hirdetés azonosító: 1107871

Autóipari világmárkák számára gyártó, francia partnercégünk megbízásából munkatársakat keresünk hosszútávra az alábbi munkakörbe
Feladatok:

  • Kamionrakodás
  • Csomagolás, előkészítés
  • Gépi és kézi anyagmozgatás
  • Készletnyilvántartás SAP rendszerben (számítógép-használat)
  • Raktári kisegítő feladatok

Elvárások:
  • Min. szakmunkás iskolai végzettség
  • Folyamatos műszakrend vállalása
  • Min. 1 év raktáros/targoncás munkakörben szerzett tapasztalat
  • Kiváló fizikai erőnlét, jó teherbírás
  • Precíz, pontos, gyors, felelősségteljes munkavégzés
  • Nagyfokú terhelhetőség

Juttatások:
  • Hosszú távú, folyamatos munkalehetőség egy fiatalos, dinamikus csapatban
  • Teljesítményarányos bérezés
  • Regionálisan kiemelkedő bérek és műszakpótlékok
  • Kulturált munkakörnyezet

Előnyök:
  • SAP vagy más vállalatirányítási (készletnyilvántartó) rendszer ismerete
  • Érettségi vagy magasabb iskolai végzettség
  • OKJ-s targoncavezetői bizonyítvány

Egyéb kapcsolati információk:
  • Amennyiben megfelel mindezen feltételeknek, kérjük, küldje el önéletrajzát a megadott e-mail címre vagy érdeklődjön a + 36 70 6655 251, +36 88 326 196 telefonszámokon.

Munkavégzés helye:
  • Veszprém