www.cvonline.hu

Anyagmozgató - raktáros

PROHUMAN

Hozzáadva: 2016.11.03.
Hirdetés azonosító: 1014022

Szombathelyi autóipari beszállító partnercégünk részére keresünk munkatársakat az alábbi pozícióba
Feladatok:

  • Kamionrakodás, kiszállítás előkészítés
  • Árubeérkeztetés
  • Gépi és kézi anyagmozgatás
  • Homlok és oldalvillás targoncák használata
  • Készletellenőrzés

Elvárások:
  • Min. 8 általános iskolai végzettség
  • OKJ targoncavezetői engedély
  • Több éves targoncás gyakorlat
  • Alapszintű számítógépes ismeretek
  • Kiváló fizikai erőnlét, állóképesség
  • Egészségügyi alkalmasság
  • Folyamatos három műszakos munkarend vállalása
  • Terhelhetőség, rugalmasság
  • Csapatszellem

Juttatások:
  • Hosszú távú, biztos, stabil munkahely, egy jól működő nagyvállaltnál
  • Fiatalos, lendületes csapat
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Kiemelkedően magas alapórabér
  • A törvényben előírtnál magasabb műszakpótlékok
  • Munkába járás támogatása (+ ingyenes buszjárat Szombathelyen belül)
  • Ingyenes távolsági buszjáratok
  • Béren kívüli juttatások

  • Jelentkezés: Fényképes önéletrajz elküldésével E-mail cím megjelenítése címre, a tárgy mezőben „Anyagmozgató – Szombathely” megjelöléssel. Bővebb információ: 06/70/665-5903

Munkavégzés helye:
  • Szombathely

Kategória
Szakmunka / fizikai munka
Régió
Vas