www.cvonline.hu

Anyagmozgató raktáros (Veszprém)

PROHUMAN

Hozzáadva: 2016.12.02.
Hirdetés azonosító: 1097954

Autóipari világmárkák számára gyártó, francia partnercégünk megbízásából munkatársakat keresünk hosszútávra az alábbi munkakörbe
Feladatok:

  • Raktári kisegítő feladatok
  • Kamionrakodás
  • Készletnyilvántartás SAP rendszerben (számítógép-használat)
  • Csomagolás, előkészítés
  • Kézi és gépi anyagmozgatás

Elvárások:
  • Min. szakmunkás iskolai végzettség
  • Számítástechnikai ismeretek
  • Min. 1 év raktáros/targoncás munkakörben szerzett tapasztalat
  • Precíz, pontos, gyors, felelősségteljes munkavégzés
  • Kiváló fizikai erőnlét, jó teherbírás
  • Nagyfokú terhelhetőség
  • Folyamatos műszakrend vállalása

Juttatások:
  • Hosszú távú, folyamatos munkalehetőség egy fiatalos, dinamikus csapatban
  • Kulturált munkakörnyezet
  • Teljesítményarányos bérezés
  • Regionálisan kiemelkedő bérek és műszakpótlékok
  • Ingyenes szállás lehetőség

Előnyök:
  • SAP vagy más vállalatirányítási (készletnyilvántartó) rendszer ismerete
  • Érettségi vagy magasabb iskolai végzettség
  • OKJ-s targoncavezetői bizonyítvány

  • Személyesen irodánkban: 8200 Veszprém, Rákóczi u. 2. Telefonon: + 36 70 6655 069 Ha nem tudjuk felvenni, visszahívjuk!

Kategória
Gyártás / Termelés
Régió
Veszprém