www.cvonline.hu
Anyagmozgató raktáros (Referenciaszám: PJ2056)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2016.09.23.
Jelentkezési határidő: 2016.09.27.
Hirdetés azonosító: 858794

Gyógyszeripari partnercégünk veresegyházi telephelyére, határozott időre, de hosszútávra keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Raktáros ( Anyagmozgató)

Feladatok:
- Termelési, nem termelési anyagok, eszközök szállítása és rakodása anyagmozgató gépek segítségével, több műszakos munkarendben

- Beérkező áruk fogadása, átvétele, igazolása, az árukészlet mozgásának nyomonkövetése

- Érvényes közlekedés-biztonsági munkavédelmi-, biztonságtechnikai-, GMP, környezetvédelmi-, tűzvédelmi-, higiénés- valamint anyag és személyforgalomra vonatkozó szabályok, eljárások maradéktalan betartása

- Leltározásban való részvétel

Elvárások:
- raktárosi és targoncavezetői tapasztalat és új típusú OKJ-s bizonyítvány és érvenyes targonca jogosítvány

- kiváló fizikai erőnlét, teherbírás

Amit a megbízónk kínál:
- Bejárás Budapestről céges busszal
- Dinamikus csapat
- Kiváló munkakörnyezet,"tiszta térben" történő munkavégzés
- Versenyképes bérezés és béren kívüli juttatások

Referenciaszám: PJ2056

Kérjük magyar nyelvű önéletrajzát, a bérigény megjelölésével csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Kenderes Csilla kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével vagy e-mailen a E-mail cím megjelenítése címre, vagy telefonon:+3620-298 7103 Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire, adatbázisába történő jelentkezésével cégünk automatikusan, Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi nyilatkozatot, amely a következő linken megtekinthető:
Link megjelenítése