www.cvonline.hu

Anyagmozgató / raktári munkatárs

  • A hirdetés 3 napja lejárt

TMX Mobile Solution Szerviz Kft

Elektronikai termékek javításával foglalkozó vezető gyártói garanciális márkaszerviz "Anyagmozgató / raktári kisegítő" munkatársat keres budaörsi telephelyre, teljes munkaidőben.

Feladatok:

  • csomagok átvétele és átadása beérkezéskor és kiszállításkor
  • szállítmányok összekészítése
  • készülékek mozgatása szervizen belül
  • szervezeti egységekkel és szállítókkal történő kapcsolattartás
  • raktári rend fenntartása
  • egyéb adminisztrációs és raktári feladatok ellátása

Elvárások:

  • 2 műszakos munkarend vállalása
  • számítógép felhasználói szintű ismerete
  • jó kommunikációs készség
  • terhelhetőség
  • gyors, precíz munkavégzés

Előnyt jelent:

  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • hosszú távú együttműködés
  • fiatal, dinamikus csapat, jó hangulat

Munkavégzés helye:

2040, BUDAÖRS KINIZSI 2/B - kiváló tömegközlekedési lehetőségekkel

Helyek Budaörs
Pest
Budapest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás > Raktáros
Értékesítés / Kereskedelem > Raktári munkás
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű