www.cvonline.hu

Anyagmozgató, raktári kisegítő

  • A hirdetés 413 napja lejárt

Elektronikai termékek javításával foglalkozó vezető gyártói garanciális márkaszerviz

munkatársat keres budaörsi telephelyre, teljes munkaidőben.

Feladatok:

  • csomagok átvétele és átadása beérkezéskor és kiszállításkor a szállítók részére
  • szállítmányok gondos összekészítése kiadás előtt
  • készülékek mozgatása szervizen belül, anyagmozgatás és rakodás
  • szervezeti egységekkel történő folyamatos kapcsolattartás
  • raktári rend fenntartása
  • egyéb adminisztrációs feladatok ellátása

Elvárások:

  • minimum középfokú végzettség
  • 2 műszakos munkarend vállalása
  • számítógép felhasználói szintű ismerete
  • kiváló kommunikációs készség
  • gyors, precíz és felelősségteljes munkavégzés

Előnyt jelent:

  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • hosszú távú együttműködés
  • fiatal, dinamikus csapat, jó hangulat

Munkavégzés helye:

Budaörs

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, fényképpel ellátott pályázatát az alábbi e-mail címre várjuk bérigény megjelölésével. Pályakezdők jelentkezését is szívesen várjuk!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szakmunka / fizikai munka
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő