www.cvonline.hu

Anyagmozgató, raktári kisegítő

  • A hirdetés 668 napja lejárt

Elektronikai termékek javításával foglalkozó vezető gyártói garanciális márkaszerviz

 munkatársat keres budaörsi telephelyre, teljes munkaidőben.

Feladatok:

  • csomagok átvétele és átadása beérkezéskor és kiszállításkor
  • szállítmányok összekészítése
  • készülékek mozgatása szervizen belül
  • szervezeti egységekkel történő folyamatos kapcsolattartás
  • raktári rend fenntartása
  • egyéb adminisztrációs feladatok ellátása

Elvárások:

  • minimum középfokú végzettség
  • 2 műszakos munkarend vállalása
  • számítógép felhasználói szintű ismerete
  • kiváló kommunikációs készség
  • gyors, precíz munkavégzés

Előnyt jelent:

  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • hosszú távú együttműködés
  • fiatal, dinamikus csapat, jó hangulat

Munkavégzés helye:

Budaörs

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, fényképpel ellátott pályázatát az alábbi e-mail címre várjuk bérigény megjelölésével. Pályakezdők jelentkezését is szívesen várjuk!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő