www.cvonline.hu

Anyagmozgató (PDS üzletág)

  • A hirdetés 650 napja lejárt

Turbófeltöltő és dupla kuplung, gyújtógyertya és hűtőszivattyú, összkerék meghajtás és kipufogógáz visszavezetés – semmi sem működne az autóban BorgWarner nélkül. A világ egyik vezető autóipari beszállítójaként 19 országban, 60 gyárral, 19.700 alkalmazottal, 7,4 milliárd dollár forgalommal, az összes autógyártó cég elismert partnere vagyunk. Világszerte minden második személygépkocsiban és haszongépjárműben megtalálhatóak a mi termékeink.

A BorgWarner TorqTransfer Systems üzletága összkerék meghajtású gépjárművek nyomatékátviteli rendszereinek egyik világszerte vezető fejlesztője és gyártója. Ezek a rendszerek javítják a gépjárművek stabilitását, biztonságát és vezetési kényelmét. A BorgWarner PDS üzletágának új magyarországi gyárában kuplungok és azok alkatrészeinek összeszerelésével foglalkozunk.

Csapatunkba az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:

Feladatok:

  • beérkezett alapanyagok lerakodása, tételes átvétele, fuvarokmányok kezelése, betárolás, raktárrendezés
  • gyártósorok alapanyaggal való ellátása, kanban tárolóeszközök feltöltése, csomagolóanyagok biztosítása a késztermékekhez
  • késztermékek előkészítése a kiszállításhoz, fuvarokmányok kezelése, gépjárművek megrakása

Elvárások:

  • legalább egyéves raktározási, anyagmozgatási területen szerzett gyakorlat
  • minimum szakmunkás végzettség (érettségi előny)
  • érvényes targoncavezetői engedély (elektromos emelővillás és elektromos gyalogkíséretű targoncára)
  • felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • pontosság
  • képesség önálló, felelősségteljes munkavégzésre

Amit mi ajánlunk:

  • biztos háttér, stabil munkahely
  • tanulási, fejlődési lehetőség
  • a régióban kiemelkedő bérezés
  • bónuszrendszer
  • béren kívüli juttatás

A fejlődés nálunk életmód.

Csatlakozz Te is!

Kapcsolat:

Kőhalmi Borbála, HR Specialista

BorgWarner TTS Kft.

2840 Oroszlány, Táncsics M. út 111.

feel good about driving

Helyek Komárom-Esztergom
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő