www.cvonline.hu

Anyagmozgató - Orosháza

  • A hirdetés tegnap lejárt

Dolgozzon Ön is Délkelet-Magyarország legnagyobb gépgyártó és autóipari társaságánál, a Linamar Hungary Zrt.-nél

ANYAGMOZGATÓ POZÍCIÓBAN

Orosházán!

A leendő munkatárs feladatai:

  • Elemi alkatrészek mozgatása, ezáltal a szerelési kiszállítási tevékenység kiszolgálása

Jelentkezővel szembeni elvárásaink:

  • 8 általános iskolai végzettség
  • Érvényes könnyűgépkezelői jogosítvány (targoncavezetői jogosítvány)
  • Több műszakos munkarend vállalása

Amit nyújtani tudunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Versenyképes jövedelem
  • Cafeteria
  • Utazás támogatás
  • Bónusz rendszer

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát a pozíció megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre ill. hívja a +36 20 252 1411-es telefonszámot.

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: BPM/01/3621-4/2015-1519
Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014

Helyek
Kategória -