www.cvonline.hu

Anyagmozgató-gépkisegítő (Szeged)

HSA Kft.

Hozzáadva: 2017.12.14.
Hirdetés azonosító: 1238052

Műanyag granulátumok gyártásával foglalkozó partnercégünk részére munkatársat keresünk az alábbi munkakörbe:

Anyagmozgató-gépkisegítő

Feladatok:

  • Gyártásközi és késztermékek üzemen belüli rakodása, kézi mozgatása, gyűjtőcsomagolása
  • A gyártás során keletkezett hulladékok bezsákolása és a külső raktárba szállítása
  • Üzemen belül áru és anyagmozgatási feladatok ellátása
  • Műszaki, biztonsági és munkavédelmi előírások betartása

Elvárások:

  • Min. 8 osztályos általános iskolai végzettség
  • Felelősségteljes, precíz, önálló munkavégzés
  • Fizikai munkabírás, monotónia tűrése
  • Megbízható személyiség

Előny:

  • Targoncavezetői engedély

Amit a cég kínál:

  • Bejelentett munkaviszony
  • Vidékről a munkába járás térítése
  • Kiemelt bérezés + műszakpótlékok
  • Szabadság, táppénz

Munkavégzés helye:

  • Szeged

Amennyiben szeretné megpályázni a munkalehetőséget, küldje el fényképes önéletrajzát a megadott e-mail címre, vagy hívja a +36/30-279-4082-es telefonszámot!