www.cvonline.hu

Anyagmozgató és targoncavezető

Régió:

Pest

Human Centrum Kft.
Hozzáadva: 2017.04.27.
Hirdetés azonosító: 987969
lejárt

A Humán Centrum Kft. büszke arra, hogy működésének ideje alatt több ezer embernek biztosított országszerte törvényes, bejelentett munkahelyet, fejlődési lehetőséget számos iparágban. Célunk a munkatársak hatékonyságának növelése, fejlesztése és óvása, mely kiemelkedően fontos a vállalatok sikere szempontjából.

Ezúttal egy hulladékhasznosítással, és feldolgozással foglalkozó partnercégünk számára keresünk anyagmozgató és targoncavezető munkakörbe munkatársakat hosszú távra az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

  • Hulladékgazdálkodáshoz kapcsolódó, telephelyen szükséges munkálatok elvégzése

  • Hulladékok gyűjtése

  • Hulladékgyűjtő eszközök kezelése

  • Anyagmozgatás

  • Targoncakezelés

Elvárások:

  • Hasonló területen szerzett minimum 1 éves aktív tapasztalat

  • Legalább 8 általános végzettség

  • Nehéz, fizikai munkához való pozitív hozzáállás

  • Jó fizikum, teherbírás

  • Érvényes erkölcsi bizonyítvány megléte

  • Munkavégzés helye: Biatorbágy

Amit kínálunk:

  • Bejelentett munkahely

  • Étkezési lehetőség biztosított

  • Céges buszjárat használata

  • Bérezés: br. 1000 Ft/óra

  • Hosszútávú foglalkoztatás

Jelentkezni fényképes önéletrajz feltöltésével, regisztrációt követően a Link megjelenítése oldalon keresztül lehet.