www.cvonline.hu

Anyagmozgató és raktáros

  • Company_icon Work Force Kft.
  • Location_icon Budapest
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 25 napja lett aktiválva

Anyagmozgató és raktáros munkatársakat keresünk az ügyfelünk gödöllői telephelyére!

Két műszakos munkarend, alkalmi munka!

Elvégzendő feladatok:

  • Árut tartalmazó dobozok megfelelő pozícióba helyezése
  • Összeállított megrendelések raklapra helyezése
  • Raklapok szállításra kész összeállítása

Elvárások:

  • Alapfokú végzettség
  • Terhelhetőség és jó állóképesség
  • Precíz munkavégzés, megbízhatóság

Amit nyújtunk

  • Korrekt bérezés + cafeteria
  • Alkalmi munkalehetőség
  • 8 órás munkavégzés
  • Ingyenes céges buszjárat az alábbi településekről: Isaszeg, Dány, Gödöllő, Zsámbok, Vácszentlászló, Valkó, Palotás, Héhalom, Verseg, Kartal, Aszód, Máriabesnyő, Domony, Iklad, Galgamácsa, Vácegres, Erdőkertes, Veresegyház, Szada, Nagytarcsa, Kerepes, Szilasliget, Pásztó, Jobbágyi, Hatvan, Kerekharaszt, Hévízgyörk, Bag

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát a pozíció megjelölésével a E-mail cím megjelenítése címre. A munka további részleteivel kapcsolatban a +36 20 584 36 12-es telefonszámon érdeklődhet!

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: BPM/01/3621-4/2015

Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014