www.cvonline.hu

Anyagmozgató (Eger környéke)

  • A hirdetés 614 napja lejárt

Az Adecco a világ vezető nemzetközi hátterű HR-szolgáltatója Eger környéki partnere részére keres munkatársakat az alábbi pozícióba

Anyagmozgató

Feladatok:

  • Gyártó műveletek között az anyagmozgatás elvégzése (raklapemelő, targonca)
  • Nem-alakító műveletek gépeinek (mosó, koptató, kemence) technológiai előírás szerinti üzemeltetése és tisztán tartása
  • A munkavégzés során felmerülő géphibák felismerése, jelzése
  • Üzemi anyagáramlás nyomon követése, a gyártott mennyiségek dokumentálása

Elvárások:

  • Targoncavezetői jogosítvány (elektromos- és gázüzemű) és 1-2 éves targoncavezetői tapasztalat előny
  • Három műszakos munkarend vállalása
  • Önállóság, megbízhatóság, terhelhetőség
  • Minőségtudat

Előny:

  • Fémipari vagy egyéb műszaki végzettség

Amit kínálunk:

  • Cafeteria
  • Versenyképes fizetés
  • Céges buszjáratok az alábbi településekről:

Aldebrő, Bükkszék, Bükkszenterzsébet, Eger, Egerbakta, Erdőkövesd, Feldebrő, Istenmezeje, Kál, Kápolna, Mátraderecske, Parád, Parádsasvár, Pétervására, Recsk, Sirok, Sirok-Kőkútpuszta, Szajla, Szentdomonkos, Tarnalelesz, Tarnaszentmária, Terpes, Tófalu, Váraszó, Verpelét

Munkavégzés helye:

  • Eger környéke
Helyek Heves
Kategória Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő