www.cvonline.hu

Anyagmozgató (BUD 242)

  • A hirdetés 784 napja lejárt

Multinacionális, gumiabroncsokat gyártó partnerünk részére keresünk kitartó, lendületes, dolgozni vágyó munkavállalókat az alábbi pozícióba:

Anyagmozgató
(BUD 242)

Feladatok:

  • Termékek betárolása
  • Áruátvétel-és kiadásban való részvétel
  • Kézi anyagmozgatás
  • Raktári rend biztosítása

Elvárások:

  • Középfokú iskolai végzettség
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Jó állóképesség, fizikai terhelhetőség
  • Precíz munkavégzés
  • OKJ-s targoncavezetői engedély

Egyéb:

  • Munkavégzés helye: Budapest X. kerület
  • Műszakrend: 4 műszak

Megváltozott munkaképességűek és pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát a pozíció megjelölésével az alábbi e-mail címre.

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: 5636-3/2010-5500

Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014

Helyek Budapest
Pest
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő